Quanzhou Niceway Imp & Exp Co, Ltd "

Pagrindiniai produktai:

1. Maišelių pramonė : kuprinė, mokyklos krepšys, pietų maišelis, pieštukinis krepšys, kelioninis krepšys, krepšys su vežimėliais, maišelis "Messenger", "Tote" krepšys,

Pirkinių krepšys, nešiojamojo kompiuterio krepšys, aušintuvo krepšys, drabužių krepšys, juosmens maišelis, diržo maišelis

2. Keramikos pramonė : puodelis, indai, buitinė technika, keramikos menas ir amatai, porcelianiniai daiktai kasdieniniam naudojimui, keramikos puodelis,

Monetų bankas, namų dekoravimas, pipirų ir druskos purtyklė, Valentino dienos puodelisĮmonės profesija


Our bag factory png

Mūsų maišų gamykla

Quanzhou Niceway Imp & Exp CO., LTD. yra įsikūręs gražioje miesto - Quanzhou.Our kompanija buvo įkurta 2012 metais. Mūsų gamyklos pavadinimas yra Quanzhou Juyi maišai ir bylų bendradarbiavimas. Ltd. kuri įsikūrusi Huian apskrityje, mūsų gamykloje yra 10000 kvadratinių metrų, ir darbuotojai apie 150persons.

Mūsų kompanija specializuojasi kuprinės, kelionės krepšio, iškylų ​​maišelio, kūdikio krepšio, aušintuvo krepšio, krepšelio, vežimėlio krepšio, nešiojamo kompiuterio krepšio ir kt. Gamybai. Mūsų metinis gamybos pajėgumas siekia 15 000 000 vnt. Iki šiol mūsų produktai buvo eksportuojami į Europą, Šiaurės Ameriką, Australiją, Vidurio Rytuose, Japonijoje ir kitose šalyse bei regionuose. Mes laimėjome gerą reputaciją iš užsienio ir vidaus klientų.


Our Ceramics factory.jpg

Mūsų Keramikos gamykla

Mūsų keramikos gamykla yra moderni porcelianinių gaminių įmonė, turinti aukštųjų technologijų. Įkurta 2001 m. Gegužę, turinti registruotą kapitalą 1,5 milijono RMB, mūsų gamykla užima 60mu plotą (gamybos plotas viršija 30000 kvadratinių metrų). Turėdami daugiau nei 800 darbuotojų, mūsų metinė produkcijos vertė yra 30 milijonų RMB, o mūsų metinė gamybos pajėgumai yra 20 milijonų vienetų.

Mūsų pagrindiniai produktai yra animacinių kuprinių, vaisių rinkiniai, magnetai, oro atsparūs stiklainiai ir smulkūs amatai, kurie parduodami vidaus ir užsienio rinkose. 2004 m. Lapkritį mes išlaikėme ISO9001: 2000 sertifikatą. Mūsų ilgalaikė plėtros strategija yra kūrybiškumas, puiki kokybė ir prekės ženklo rinkodara.

Mūsų gaminiai yra novatoriško dizaino ir aukščiausios kokybės. Gerai kokybiška, baltos, skaidrios ir ryškiai įstiklintos kaip unikali savybė. Su verslo tikslu laikytis sutarties ir streso kredito, mes nuoširdžiai sveikiname draugais visame pasaulyje verslo bendradarbiavimo.


Mūsų sertifikatas:

Apie krepšelį: turime "Disney" sertifikatą, BSCI sertifikatą, "Walmart" sertifikatą, ISO sertifikatą

Apie keramiką: turime komplekto detales, sveikatos sertifikatą, kokybės sertifikatą, SGS sertifikatą


Mūsų paslauga

Mes primygtinai reikalaujame verslo plėtros idėją "plėtra, inovacijos, kreditavimas ir praktinis verslas" bei "talentingų žmonių pirmoji kokybė, naujovės, geriausia paslauga, klientas yra Dievas" principas.

"Easyway" siekia "išlikimo, vystymo kokybės, aukštos kokybės ir kokybiškos paslaugos klientams kokybės".

Mes nuoširdžiai tikimės sukurti ilgalaikius ir bendradarbiavimo santykius su jumis ir sukurti visiems naudingą rezultatą. Mes suteiksime jums kokybiškus produktus, konkurencingas kainas, pristatymą laiku ir puikų klientų aptarnavimą. SUCESS GALI BŪTINA NICE WAY! NICEWAY su JUMS SUCESS!