Quanzhou Niceway Imp & Exp Co, Ltd "

Mūsų istorija

Quanzhou Niceway Imp & Exp Co., Ltd. yra įsikūręs gražioje miesto - Quanzhou.Our įmonė buvo įkurta 2012 metais.

img1.png

Mūsų įmonė

Mūsų įmonė vardas Quanzhou Juyi krepšiai ir dėžės, co., LTD. kuri yra įsikūrusi Huian apskrityje, Mūsų įmonė turi 10000 kvadratinių metrų, o darbuotojus apie 150persons.

img2.png

Mūsų produktų.

  Mūsų įmonė specializuojasi kuprinė, kelionių maišelis, iškylų krepšys, kūdikių, šaldytuvas maišelį, pirkinių krepšys, vežimėlio krepšys, nešiojamas krepšys ir tt gaminti.  

img3.png

Prekės taikymas

Mūsų produktai naudojami lauko, mokyklos, parduotuvės, kelionės ir pan.

Mūsų sertifikatas

iso证书.png

gamybos įrangaimg4.pngimg5.png
img6.pngimg7.png


gamybos rinkos

Mūsų metinė gamybos pajėgumai pasiekia 15,000,000pcs. Iki šiol, mūsų produktai buvo eksportuoti į Europą, Šiaurės Ameriką, Australiją, Vidurio Rytuose, Japonijoje ir kitose šalyse ir regionuose. Mes laimėjo gerą reputaciją iš mūsų užsienio ir vidaus klientais.


Mūsų paslaugos

Mes reikalaujame Veiklos idėja "plėtros, inovacijų, kredito ir daro praktinę verslo" ir iš principo "talentingų žmonių pirma, kokybės, inovacijų, geriausias paslaugas, klientas yra Dievas". Niceway siekia, kad tikslo "kokybės išlikimui, vystymuisi, teikiant aukštos kokybės ir aukštos kokybės paslaugas klientams". Mes nuoširdžiai tikimės, kad sukurti ilgalaikius ir bendradarbiavimo santykius su jumis ir sukurti laimėtų rezultatą. , Mes pristatysime jums kokybiškus produktus, konkurencingas kainas, greitą pristatymą ir kokybišką klientų aptarnavimą. Sėkme BŪTINA REIKIA gražus būdas! NICEWAY su jumis sėkme!